DOM
na
SPRZEDAŻ
649 000 PLN
5 500 PLN/m2
RZESZÓWPrzybyszówka
ul. Ropczycka
Opis
Oferta bezpośrednia, bez prowizji i podatku PCC

OSIEDLE ROPCZYCKA
to nowa inwestycja czterech domów w zabudowie szeregowej na północy Rzeszowa.
Domy położone przy ulicy Ropczyckiej będą łączyć komfort mieszkania w bliskiej odległości od centrum miasta, jednocześnie zachowując cechy kameralnej inwestycji. Proponowane rozwiązania to czteropokojowe domy z garażami w bryle i dużymi ogrodami.

Każdy z domów będzie umiejscowiony na działkach od 1,4 do 2,2 ar (narożne). Dom składać się będzie z następujących pomieszczeń:

PARTER (= 62,10 m2) :

- wiatrołap (7 m2)
- spiżarnia (1,3 m2)
- WC (1,4 m2)
- przedpokój (3,4 m2)
- salon z aneksem (30,4 m2)
- garaż (18,2 m2)

PIĘTRO (=55,90 m2) :

- przedpokój (5,80 m2)
- sypialnia (9,80 m2)
- sypialnia (10,20 m2)
- sypialnia (19,50 m2)
- łazienka (7,50 m2)
- kotłownia / pralnia (3,10 m2)

Wnętrze stanowi bardzo starannie zaprojektowaną przestrzeń, w której funkcjonalnie wykorzystano całą powierzchnię. Wejście do budynku zostało cofnięte w elewacji, aby stworzyć praktyczne zadaszenie. W strefie wejściowej została stworzona duża przestrzeń, którą można zaaranżować wg własnego upodobania. Na parterze w prezentowanym projekcie znajduje się otwarta przestrzeń salonu i jadalni z dużym przeszkleniem, zapewniającym wystarczającą ilość naturalnego oświetlenia. Barek śniadaniowy wyznacza granicę kuchni, której układ funkcjonalny zapewni optymalną ilość miejsca do pracy. W strefie dziennej parteru zaprojektowano również osobną toaletę i spiżarnię. W bryle budynku przewidziano również garaż, który z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Strefa prywatna na poddaszu mieści dwa pokoje z dostępem do balkonu oraz przestronną sypialnię z miejscem na dużą szafę w zabudowie. W prezentowanym projekcie domu pomieszczenia na poddaszu są ustawne i dobrze doświetlone. Zapewnią mieszkańcom poczucie prywatności, umożliwią komfortowy wypoczynek oraz odpowiednie warunki do nauki. Do wspólnego użytku przeznaczono dużą łazienkę z wanną i prysznicem. Na poddaszu ulokowano również kotłownię, która pełni jednocześnie funkcję pralni. Prezentowane domy sprzedawane są w stanie deweloperskim i zostały wyposażone w nowoczesne technologie takie jak piec kondensacyjny dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe na całości domu czy wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Konstrukcja oraz propozycje materiałowe zastosowane do budowy:

ściany: pustak biały SOLBET na kleju ciepłochronnym gr. 24 cm, 18 cm,
styropian elewacyjny gr. 20 cm,
tynk akrylowy, strop: teriva lub płyta żelbetowa ścianka kolankowa: 115 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 30 st. , więźba drewniana, pokrycie blachodachówką w kolorze antracyt
kocioł: gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania.

Domy oddawane w stanie surowym zamkniętym z elewacją i ogrodzeniem. Istnieje opcja doprowadzenia do stanu deweloperskiego (wyceniamy indywidualne). Dostępna jest także szeregówka narożna. 

BIURO SPRZEDAŻY
Łukasz Ziemiański 
tel: 724 570 091 Szczegóły oferty

Cena649 000 PLN

Cena za m25 500 PLN

Powierzchnia118 m2

Powierzchnia działki140 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter1

Stan budynkuSurowy zamknięty