Rzeszów

Miłocin, ul. Waniliowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 500 000 PLN
Cena za m2
276,21 PLN
Powierzchnia działki
30 774 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2023-03-13
Numer oferty
87/8310/OGS

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości inwestycyjnej, położonej w niezwykle atrakcyjnym miejscu na mapie Rzeszowa.
Nieruchomość znajduje się w willowej dzielnicy Rzeszowa - Miłocin, który dzięki kameralnej zabudowie jednorodzinnej, ładowi architektonicznemu, obecności starego parku w Miłocinie, bliskości Strefy Ekonomicznej "Dworzysko Park", bliskości lotniska Rzeszów-Jasionka jak i autostrady A4, jest jednym z najlepszych miejsc do życia w Rzeszowie.
Na oferowaną nieruchomość składa się łącznie kilka działek ewidencyjnych. Łączna powierzchnia terenu inwestycyjnego to 30 774 m2 (3.0774 ha).
Do terenu inwestycyjnego zapewniony jest dojazd o szerokości minimum 7 metrów. Dojazd odbywa się od strony ul. Waniliowej, jak również od strony ul. Myśliwskiej.
Uzbrojenie: wszelka dokumentacja do rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej jest gotowa, przebieg tras uzgodniony (wodociąg 110, kanalizacja 200). Kanalizacja deszczowa osiągalna po przekryciu rowu melioracyjnego. Prąd do podciągnięcia wedle uznania PGE (w zależności od wielkości inwestycji). Gazociąg gs110 bezpośrednio na działce.
Nie w/w terenie nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Aktualnie każda inwestycja na tym terenie opiera się o decyzję o warunkach zabudowy.


Cena ofertowa to 8 500 000 zł netto + 23% VAT.

Zapraszam do kontaktu: 501 567 657 - Wiktor Goclan

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Park, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Zabudowa niska, Basen, Fitnes, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Wiktor Goclan

Wiktor Goclan

Telefon:
501567657
E-mail:
wiktor.goclan@cid.rzeszow.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Inwestycji Deweloperskich z siedzibą przy Króla Kazimierza 20/3, 35-061 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@cid.rzeszow.pl… czytaj więcej