Rudna Mała

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
35 000 PLN
Cena za m2
1,75 PLN
Powierzchnia działki
20 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Numer oferty
3/8310/OGW

Opis nieruchomości

komercyjne.estate to największa baza nieruchomości komercyjnych na wynajem i na sprzedaż - hale, magazyny, biurowce, grunty pod inwestycje mieszkaniowe i biznes. Masz, szukasz? Zadzwoń!

Generalne wykonawstwo na terenie Podkarpacia.


Zapraszam do wynajęcia gruntu o powierzchni 2 ha zlokalizowanego przy drodze krajowej 9.Grunt blisko rozwidlenia na strefę ekonomiczną Rogoźnica i Lotnisko Jasionka w Rudnej Małej.


Teren usługowo handlowy.Istnieje możliwość przygotowania działki.Istnieje możliwość współpracy przy realizacji zamierzenia inwestycyjnego.


Do działki przylega budynek, który można wykorzystać jako magazyn o powierzchni 700 m2.Obecnie w stanie surowym zamkniętym.Istnieje możliwość wynajęcia na okres 1 roku.
Cena podana w ogłoszeniu nie stanowi oferty.W przypadku zainteresowania cena zostanie ustalona indywidualnie.Wynajem gruntu na 10 lat.Zapraszam do zobaczenia działki na żywo i rozmowy.Mateusz Kustra


+48 513 411 456


komercyjne.estate - hale, magazyny, biurowce, grunty, generalne wykonawstwo - zadzwoń!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Zabudowa niska, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Mateusz Kustra

Mateusz Kustra

Telefon:
513411456
E-mail:
biuro@cid.rzeszow.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Inwestycji Deweloperskich z siedzibą przy Króla Kazimierza 20/3, 35-061 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@cid.rzeszow.pl… czytaj więcej