Rzeszów

ul. Lwowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
500 m2
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2023-09-30
Numer oferty
42/8310/OLW

Opis nieruchomości

BEZPOŚREDNIO | WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Zapraszam do wynajęcia budynku biurowego całkowicie przygotowanego pod Wasze potrzeby.


Zlokalizowany w bezpośrednio przy ul. Lwowskiej. Doskonale widoczny i finalnie bardzo reprezentatywny.Powierzchnia biurowa 500 m2 podzielona jest na parter i piętro (można w części z tyłu zrobić magazyn).Do budynku przynależy bardzo duży parking za budynkiem i magazynek wolnostojący 50 m2.


Budynek zostanie odnowiony z zewnątrz od fundamentów po dach (wizualizacje w załączniku).Wewnątrz zostanie przygotowane wszystko wg koncepcji nowego najemcy, postawione ściany, malowanie, wykładziny wg ustaleń.
Ogrzewanie gazowe (lub elektryczne).Kanalizacja + kanalizacja deszczowa.


Światłowód ORANGE.


Prąd podlicznik.
Istnieje możliwość wynajęcia prawej mniejszej osobnej i osobno oblicznikowanej części budynku o powierzchni 70 m2 na dwóch poziomach.
Oferta dotyczy powierzchni 500 m2 z parkingiem i magazynkiem 50 m2.Cenie 25 000 zł / mies (w przypadku zwiększenia standardu ponad podstawowy wewnątrz - do ustalenia).


Zapraszam do zobaczenia budynku na żywo.


Mateusz Kustra


+48 513 411 456
komercyjne.estate


Największa baza powierzchni na wynajem i sprzedaż  na Podkarpaciu.Nie znalazłeś powierzchni dla siebie? Zadzwoń.Chcesz wynająć lub sprzedać halę, magazyn, biurowiec lub grunt? Zadzwoń.
BEZPOŚREDNIO | WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Mateusz Kustra

Mateusz Kustra

Telefon:
513411456
E-mail:
biuro@cid.rzeszow.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Inwestycji Deweloperskich z siedzibą przy Króla Kazimierza 20/3, 35-061 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@cid.rzeszow.pl… czytaj więcej